PANNA PANKŪKU UN OLU 

Rezultāti 1 - 30 no 112rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 112rādīt:     katrā lapā

Kādas formas nopirkt pankūku pannu

Pankūku pannai jābūt “pareizai” formai, no tā tieši atkarīga tās darbības ērtība un pankūku izskats. Pirms pērkat pannu pankūkām, novērtējiet tās parametrus.

 • Ideāli līdzens dibens nodrošina vienmērīgu cepšanu un skaistu zeltainu krāsu.
 • Apakšdaļai jābūt biezai, plānā pannā pankūkas piedegs bez izcepšanas, īpaši, ja tās ir biezas.
 • Pannas malām jābūt zemām, lai tās būtu vieglāk apgriezt.
 • Garš rokturis ir obligāts.
 • Optimālais diametrs ir 22-26 cm, šāda izmēra pankūkas var pildīt. Šobrīd pankūku pannas tiek pārdotas izmēros no 15 līdz 30 cm.

Kas nosaka pankūku pannas cenu

Virtuves piederumu veikalos ir milzīga pankūku pannu izvēle, un cenu diapazons ir ļoti plašs. Pankūku pannu var iegādāties salīdzinoši lēti, ja zini, kas ir svarīgāks, izvēloties un izlemj par izgatavošanas materiālu.

 • Čuguna pannas ir ideāli piemērotas pankūku pagatavošanai, taču tām ir būtisks trūkums – liels svars. Ne vienmēr ir viegli izmantot šādu pannu virtuvē. Lietojot, tiem ir nepieciešams daudz eļļas. Šādu pannu cena ir diezgan augsta.
 • Alumīnija pannām pankūkām jābūt ar biezu dibenu. Tās ļoti ātri uzsilst, un pankūkas ātri izcepas, kas prasa pastāvīgu eļļošanu ar eļļu. No tā var izvairīties, ja iegādājaties alumīnija pankūku pannu ar nepiedegošu pārklājumu. Šādu pannu trūkums ir trauslums. Pluss - zema cena.
 • Nerūsējošā tērauda pannas ir dārgākas nekā alumīnija pannas, pievilcīgākas, taču lietošanā ļoti kaprīzas, prasa zināmas pavāra prasmes. Izņēmums ir pannas ar nepiedegošu teflona vai keramikas pārklājumu. Šādām pannām nav nepieciešama pastāvīga eļļošana ar eļļu, taču ir nepieciešama ļoti rūpīga attieksme pret pārklājumu. Keramikas pannas ir dārgākas nekā teflona pannas.

Zīmols spēlē nozīmīgu lomu cenu veidošanā, jo slavenāks ražotājs, jo augstāka kvalitāte un cena.

 • Kā izvēlēties pannu
  Kā izvēlēties pannu Bez pannas šodien vienkārši neiespējami iedomāties,  neviena virtuve; šajā traukā mājsaimnieces cep un sautē gardus ēdienus. Un ja kaut kur…
Padomi pircējiem

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

PERKOLĀTORI UN ŪDENS SILDĪTĀJI

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.