KŪKU ŠĶĪVIS 

Rezultāti 1 - 9 no 9rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 9 no 9rādīt:     katrā lapā

Torte ar savu klātbūtni uz galda simbolizē pasākuma svinīgumu un īpašo statusu. Šis deserts tradicionāli tiek cepts kā sava veida dāvana pasākuma varonim un, tāpat kā šampanietis, piepilda mielastu ar svētku un jautrības atmosfēru. Un ne mazāk svarīgs ir pasniegšanas priekšmets, ko izmanto, lai to novietotu uz galda.

Traukam kūkas pasniegšanai nav skaidru parametru. Katrs ražotājs patstāvīgi izlemj, kāda būs nākotnes produktu forma, izmērs un dekoratīvās īpašības. Pateicoties tam, jebkurš no šajā sadaļā uzrādītajiem priekšmetiem ir unikāls un atšķirībā no citiem. Tos vieno apaļa platforma, kas paredzēta tiešai kūkas novietošanai. Bieži vien tas tiek papildināts ar sfērisku vai cilindrisku vāciņu, kas palielina satura garšas glabāšanas laiku.

Dekorējot traukus un statīvus kūkai vai desertam, amatnieki izmanto dažāda veida dekorācijas. Stikla izstrādājumi ir pārklāti ar greznu fasējumu, kas piešķir papildu elegances un bezsvara viegluma pakāpi. Keramikas paliktņi ir dekorēti ar reljefu rakstiem un ir aprīkoti ar prasmīgi izpildītām gleznām. Metāla modeļi bieži tiek veidoti striktā konceptuālā stilā, kas rada lielisku kontrastu ar kūkas vai daudzkrāsainu konditorejas izstrādājumu košo gaisīgo tekstūru.