PAPLĀTES UZ KĀJĀM UN KOKA 

Rezultāti 1 - 30 no 90rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 90rādīt:     katrā lapā

Koka paliktņu priekšrocības

Pirmie plakanie šķīvji ēdiena celšanai uz galda tika izgatavoti no koka. Gadsimtu gaitā šī prece ir saglabājusi savu popularitāti. Turklāt videi draudzīgums ir mūsdienu pasaules tendence. Tāpēc pašreizējā virtuves dizainā vieta ir koka traukiem: bēniņi, skandināvu, eko stils, minimālisms. Koka paliktņu priekšrocības

 1. Koksne ir spēcīgs materiāls. Koka izstrādājumi ir izturīgi. Tie kalpo ģimenei no paaudzes paaudzē, nezaudējot savu vizuālo pievilcību.
 2. Trauki saglabās savu formu nokrītot un sasitoties, kas ir svarīgi, ja mājā ir mazi bērni. Tie netiks ievainoti uz asiem fragmentiem.
 3. Koka dabiskā estētika ir unikāla. Masīvkoka dzīslas, reljefs un pustoņi nav veidojami mākslīgi. Dabiskā raksta unikalitāte ir aizraujoša.
 4. Šis ir karstumizturīgs virtuves trauks. Ja receptes īpatnība to prasa, varat atstāt uz tās čaukstošu, karstu pannu un pasniegt tieši uz galda.

Koka paplātes pielietojums

Šī mājsaimniecības priekšmeta īpašības padara to daudzfunkcionālu.

 • piemērots ikdienas ēdienu, dzērienu un desertu pasniegšanai;
 • koka paplāte ir ideāli piemērota tējas ceremonijai;
 • ērts veids, kā pasniegt brokastis gultā;
 • padarīt ēšanu pie televizora ērtu;
 • Piemērots mājās gatavotiem pelmeņiem vai kotletēm.

  Koka paplāti ar kājām, tāpat kā citus modeļus, var iegādāties neizejot no mājas. Koka paliktņus piedāvājam iegādāties interneta veikalā Ķēķis.lv.