PĀRTIKAS PIEDEVAS, TEKSTURIZĒTĀJI 

Rezultāti 1 - 30 no 35rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 35rādīt:     katrā lapā

Kam paredzēti uztura bagātinātāji?
Pārtikas piedevas ir paredzētas produktu izskata un īpašību uzlabošanai vai saldumu gatavošanas procesa vienkāršošanai. Viņi palīdz:

  • padarīt deserta izskatu reprezentatīvāku;
  • saglabāt pārtiku svaigāku ilgāk;
  • uzsvērt produkta garšu un aromātu;
  • uzlabot trauka struktūru.

Dažus desertus nevar pagatavot bez šo sastāvdaļu pievienošanas. Piemēram, ir grūti iedomāties izsmalcinātu panna cotta bez želējošām piedevām.

Cik tas ir droši
Pretēji izplatītajam uzskatam, ka konservanti un krāsvielas ir pēdējo gadu desmitu izgudrojumi, to vēsture sniedzas gadsimtiem senā pagātnē. Agrāk cilvēce izmantoja sāli, cukuru un etiķi kā konservantus un ekstrahēja krāsvielas no augiem.

Mūsdienās ir daudz drošu analogu, kas vienkāršo gatavošanas procesu un tajā pašā laikā neietekmē ēdiena garšu, jo tiem nav ne savas garšas, ne smaržas. Daudzas piedevas ir pārveidotas un uzlabotas mums pazīstamas sastāvdaļas. Piemēram, lipeklis, piena pulveris, glutēna pulveris.

Visi vietnē piedāvātie uztura bagātinātāji ir droši, un tos ražo atbildīgi piegādātāji atbilstoši mūsdienu tehnoloģiskajām prasībām.

Šeit var iegādāties visu veidu konditorejas izstrādājumu pārtikas piedevas: no rūgpiena vai cepamā pulvera līdz nātrija alginātam un sojas lecitīnam.