KAFIJAS UN TĒJAS PRESES 

Rezultāti 1 - 30 no 79rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 79rādīt:     katrā lapā

Daudzi mīl īstu tikko pagatavotu kafiju, kas maksimāli atdevusi savu garšu un aromātu. Ērtai un ātrai šī kafijas dzēriena pagatavošanai mājās, birojā vai ceļojumā ir vienkāršas un efektīvas ierīces - franču preses. Šī ierīce ir universāla, jo no tās var pagatavot tēju vai zāļu uzlējumu.

Franču preses krūze parādījās tālajā 1920. gadā Parīzē, un kopš tā laika šis produkts gūst arvien lielāku popularitāti kafijas dzērienu cienītāju vidū. Šādas ierīces dizains ir augsta stikla kolba, aizvērta ar ciešu vāku, kurai ir piestiprināts virzulis. Pēdējais elements ir galvenais, un tas ir izgatavots no plastmasas, stikla vai nerūsējošā tērauda. Metāla virzulis ir vispieprasītākais, jo tam ir augsta izturība, viegla apkope un tas neuzsūc smakas. Virzulim ir filtrs, kas aiztur kafijas daļiņas. Daudzi lietotāji to uzskata par ļoti ērtu, jo viņiem nav jāķer tējas lapas gatavajos dzērienos.

Franču prese kafijai un tējai var būt jebkura izmēra. Miniatūras ierīces ir paredzētas vienai kafijas tasei, un lielās franču preses ir paredzētas tējas dzeršanai visai ģimenei.

Franču prese galvenokārt tiek izmantota, lai pagatavotu elitāras kafijas šķirnes, kas ir pēc iespējas sarežģītākas un labi atklāj to garšas īpašības. Lai dzēriena garša būtu visoptimālākā, vēlams izmantot filtrētu ūdeni un pirms brūvēšanas uzsildīt pašu ierīci, noskalojot ar verdošu ūdeni. Kafijai jābūt rupji maltai. Pirms šķidruma atdalīšanas no biezuma ieteicams dot kafijai dažas minūtes, lai tā ievilktos. Tad jums vajadzētu nolaist virzuli uz leju un ielej gatavo dzērienu krūzēs.

Franču presi var pasūtīt mūsu interneta veikalā Ķēķis.lv. Mums ir plašs tējas un kafijas pagatavošanas ierīču klāsts, lai katrs klients varētu izvēlēties sev piemērotāko variantu. Franču preses cena pie mums ir visoptimālākā, un tas viss, pateicoties kompetentai cenu politikai. Var iegādāties arī rezerves franču preskolbas un citus piederumus.

  • Kā izvēlēties tējkannu?
    Kā izvēlēties tējkannu? 1. Tējkanna - tas ir tējas trauks - tajā liek tēju (lapas vai maisiņos), un to aplej ar verdošu ūdeni.…
Padomi pircējiem

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

PERKOLĀTORI UN ŪDENS SILDĪTĀJI

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.