TĒJAS UN KAFIJAS KANNAS 

Tējkanna ir tējas dzeršanas neatņemama sastāvdaļa un tās centrālā “persona”. Ja trauku dizains ir izvēlēts pareizi, tad tas nosaka mājīgu noskaņu un atmosfēru pie galda. Un, ja tējkannas materiāls ir pareizi izvēlēts, dzēriens atklās pilnvērtīgu garšas buķeti un priecēs viesus.

Tējkannu veidi un to īpašības


Ejot uz veikalu nopirkt tējkannu, var apjukt. Patiešām, šodien tiek pārdots iespaidīgs šādu ēdienu klāsts. Izdomāsim, kādi ir tējas tējkannu modeļi un kādas ir to īpašības.

Atkarībā no produkta ražošanas materiāla ir:

  1. Stikls. Tie ir izgatavoti no karstumizturīga stikla. Tas ir inerts, higiēnisks un skaists materiāls. Trūkums ir palielināts trauslums.
  2. Keramikas. Keramika ir videi draudzīgs izejmateriāls, kas lieliski saglabā siltumu un ir pievilcīgs izskats. Māla tējkanna ar izsmalcinātu snīpi un rokturi būs cienīga dāvana dzimšanas dienā vai jubilejā.
  3. Metāls. Šie izstrādājumi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Materiālam var būt dažādas formas, tāpēc metāla tējkannu klāsts ir plašs.
  4. Porcelāns. Lielisks variants klasiskai tējas ballītei. Porcelāns izskatās elegants un dārgs.


Pēdējā laikā tējas cienītāji arvien vairāk dod priekšroku franču presei - tā ir īpaša ierīce, kurā varat pagatavot dzērienu vienai personai vai visam uzņēmumam. Preses un filtra dizains padara brūvēšanas procesu pēc iespējas vienkāršu.
Trauki tējas dzeršanai atšķiras pēc tilpuma. Ir mazas tējkannas 200, 500 vai 600 ml. Modeļi ir pieejami ar lielām 750 ml, 900 ml, 1,1 l un lielākām kolbām.

Tējkannas tējas pagatavošanai ir dažādās krāsās. Ir balti, melni, pelēki, sarkani, zaļi, daudzkrāsaini modeļi. Caurspīdīgi stikla izstrādājumi ir ļoti pieprasīti.

 
Rezultāti 1 - 30 no 251rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 251rādīt:     katrā lapā
  • Kā izvēlēties tējkannu?
    Kā izvēlēties tējkannu? 1. Tējkanna - tas ir tējas trauks - tajā liek tēju (lapas vai maisiņos), un to aplej ar verdošu ūdeni.…
Padomi pircējiem

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

PERKOLĀTORI UN ŪDENS SILDĪTĀJI

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.