TĒJAS KASTES 

Rezultāti 1 - 27 no 27rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 27 no 27rādīt:     katrā lapā

Koka kastes tējai - videi draudzīgs iepakojums smaržīgam produktam
Koka iepakojums ir labs risinājums pārtikas uzglabāšanai. Ļoti populāras ir dažāda dizaina un izmēra koka kastes tējai, kas var būt lieliska korporatīva vai personiska dāvana. Šādu izstrādājumu virsma ir ideāli gluda, pateicoties dubultai manuālai slīpēšanai. Dekoratīvā slāņa izveidošanai izmanto eko beicēšanu vai lakošanu. Šim piederumam ar lāzera palīdzību var iegravēt dāvanas uzrakstu, saukli, uzņēmuma logotipu vai personīgo zīmi.

Tējas kastīšu veidi no koka un saplākšņa
Interneta veikals Ķēķis.lv piedāvā dažāda izmēra un dizaina koka un saplākšņa iepakojumus tējai. Iespējamais sortiments:

Pērciet koka kastes tējai Koka zīmuļu kastītes var izmantot dāvanu komplektiem, kuros līdzās tējai nereti ir iekļauti ekskluzīvi ar rokām darināti konditorejas izstrādājumi vai alkohola pudele. Konteiners ar sadalītājiem ļauj racionāli sakārtot priekšmetus. Kā papildinājums tiek izmantota dažādu krāsu papīra pildviela.
Zārki. Var būt taisnstūrveida, kvadrātveida, apaļas. Lapu zaļā vai melnā tēja slēgtā iepakojumā vai tējas maisiņi tiek uzglabāti koka kastē.
Tējas namiņi. Populāri koka izstrādājumi, kuros ērti ievietot tējas maisiņus.