TEKSTILS 

Rezultāti 1 - 30 no 4950rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 4950rādīt:     katrā lapā

Mājas tekstils rada telpā atmosfēru un spēj pilnībā mainīt interjeru pozitīvā vai negatīvā veidā. Mājas tekstils ir:

Pleds. Segas galvenā funkcija ir radīt komfortu telpā. Biežāk tas tiek uzmests pār pleciem, lasot grāmatu vai skatoties filmu. Tajā pašā laikā segas reti tiek glabātas skapī: visbiežāk tās pārklāj krēslus vai gultu. Ir svarīgi izvēlēties modeli, kas interjerā izskatīsies stilīgi. Ir svarīgi, lai audums būtu elpojošs un saskaņotu krāsu ar citām mēbelēm.
Spilvens. Tā ir laba un veselīga miega atslēga, tāpēc jums ir jābalstās uz savām vēlmēm. Spilvens var būt plakans vai augsts, kvadrātveida vai taisnstūrveida, ar dažāda veida pildvielām. Ķēķis.lv katalogos atrodami spilveni no hipoalerģiska auduma un ar labu siltumizolāciju.
Segas. Svarīgs mājīgas gultas atribūts. Izstrādājumiem no aitas vilnas raksturīgs gaisīgums, krāšņums, siltumizolācija, ventilācija, higroskopiskums. Tie neizraisa kairinājumu un ir piemēroti jutīgai un bērnu ādai.
Dvieļi. Tie ir galvenie vannas istabas tekstilizstrādājumi, tāpēc tiem jābūt saskaņotiem ar telpas stilu. Frotē dvieļi ātri žūst, lieliski uzsūc mitrumu un, salīdzinot ar citiem tekstilizstrādājumiem, paliek patīkami pieskarties pat pēc biežas mazgāšanas.
Galdauti. Lai uz virtuves galda uzklātu skaistu galdautu, nav jāgaida īpaši gadījumi. Tie labi uzsūc mitrumu, ir ļoti izturīgi un piešķir svētku noskaņu pat darba dienās.
Cimdi. Tie ne tikai piešķir virtuvei garšu, bet arī aizsargā rokas no augstas temperatūras un apdegumiem.
Gultas pārklāji. Galvenā funkcija ir aizsargāt dīvānu vai gultu no dzīvnieku matiem, putekļiem un citiem piesārņotājiem. Taču tajā pašā laikā izvēlētais gultas pārklājs rotās telpu un palīdzēs ielikt akcentus interjerā.
Priekšauti. Šis ir svarīgs palīgs katrai saimniecei, kas palīdzēs radīt noskaņu. Kokvilnas vai poliestera, vienkrāsains vai apdrukāts, ar kabatām vai saitēm – klasiski un tematiski priekšauti lieliski papildinās virtuves dizainu.
Palagi. Tā kā palagi ir jāmazgā bieži, tie nekad nav lieki. Mājaslapā Ķēķis.lv var izvēlēties vienkāršus izstrādājumus vai palagus ar rakstiem: tos var kombinēt ar jebkuriem gultas veļas komplektiem.
Izvēloties tekstilizstrādājumus mājoklim, ir svarīgi pievērst uzmanību kopējam dizainam. Tas ir lieliski, ja visi mājas tekstilizstrādājumi ir apvienoti krāsā un stilā. Tomēr spilgtas detaļas palīdzēs jūs uzmundrināt, tāpēc varat izvēlēties salvetes un galdautus ar oriģināliem rakstiem.

 

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

PERKOLĀTORI UN ŪDENS SILDĪTĀJI

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.