PRIEKŠAUTI 

Rezultāti 1 - 30 no 74rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 74rādīt:     katrā lapā

Ievērojamu savas dzīves daļu cilvēks pavada virtuvē, kopā ar mīļoto dzerot tēju, baudot gardu maltīti vai gatavojot. Tik daudzi cilvēki šo procesu saista ar svaigi pagatavota mājās gatavota ēdiena komfortu, drošību un aromātu. Šim nolūkam paredzētajiem virtuves piederumiem vajadzētu izcelties, radīt īpašniekam mājas komforta un drošības sajūtu. Piemēram, mūsu katalogā varat iegādāties priekšautu virtuvei, kas iepriecinās visus mājiniekus ar jautru rakstu vai smieklīgu uzrakstu.

Priekšautu funkcionalitāte

Virtuves tekstila priekšauta galvenais mērķis ir aizsargāt pret apdegumiem un no tauku izšļakstīšanās uz apģērba un ādas. Mūsu interneta veikala Ķēķis.lv katalogā iegādei piedāvātie tekstila priekšauti ne tikai atbilst šiem nosacījumiem, bet tiem ir arī šādas priekšrocības:

  • viegli tīrāms no netīrumiem;
  • ir ilgs kalpošanas laiks;
  • nezaudē savu sākotnējo izskatu.

Priekšauta cena būs atkarīga no tā šūšanai izmantotā materiāla. Īpaši populāri klientu vidū ir balti sieviešu vai vīriešu priekšauti ar skaistām apdrukām. Tās var būt lieliska dāvana jebkuram pasākumam.

Interneta veikala Ķēķis.lv katalogā pārdošanā tiek piedāvāti dažāda izmēra un komplektācijas priekšauti. Katra no tām izmaksas ir individuālas, bet kvalitāte saglabājas nemainīgi augsta. Jūs pat varat no mums izvēlēties budžeta iespēju ar labu kvalitāti. Daudzslāņu stepētais audums ar pildvielu iztur pat augstas temperatūras. Sortimentā tiek piedāvātas iespējas ar Jaungada, multfilmu, romantisku, smieklīgu u.c. zīmējumi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jebkurš no mūsu produktiem ir lieliski mazgājams mašīnā.

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

PERKOLĀTORI UN ŪDENS SILDĪTĀJI

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.