SPILVENI UN SEGAS 

Rezultāti 1 - 30 no 1224rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 1224rādīt:     katrā lapā

Šeit jūs atradīsiet lielu segu un spilvenu izvēli, gan tradicionālus, gan izgatavotus no jaunākās paaudzes materiāliem. Ražošanā tiek izmantoti jaunākie sasniegumi tekstilrūpniecībā.!

Vai jūs dodat priekšroku klasikai - dūnu naktsveļai ar spalvu piedevu? Mums ir daudz iespēju šiem produktiem, kas ir populāri kvalitātes un labas cenas kombinācijas dēļ. Izvēlieties segas un dūnu/spalvu spilvenus, lai saglabātu siltumu. !

Ja jums patīk jauni risinājumi, iesakām izvēlēties "bambusu" un modeļus ar modernām pildvielām - mikrošķiedru, liocelu, silikonizētu šķiedru.

Runājot par augšējiem materiāliem, jums šeit ir liela izvēle. Žakarda vai mikrošķiedras? Satīns vai tencels? Pasūtiet to, kas atbilst jūsu priekšstatam par ērtu miegu un pirkumiem atvēlēto budžetu.!

Izmērs ir vēl viens svarīgs kritērijs. Šajā vietnē jūs nesastapsities ar situāciju, kad jums tīkamā prece nav pieejama jums vajadzīgajā izmērā. Kas vēl labs lielajā sortimentā, ir iespēja izvēlēties tāda paša stila segas un spilvenus. Tajā pašā laikā pildvielas var atšķirties: piemēram, spilvens ar bambusa šķiedru un sega ar dūnām / spalvām.!

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

PERKOLĀTORI UN ŪDENS SILDĪTĀJI

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.