DVIEĻI 

Rezultāti 1 - 30 no 205rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 205rādīt:     katrā lapā

Kādus dvieļus virtuvei piedāvājam


Terijs. Pāļu audums ar iegarenām velku diega cilpām ir mīksts, smalks un labi uzsūc mitrumu. Mahra var atrasties vienā vai abās pusēs. Dvieļus var izgatavot no frotē auduma, kas apvienota ar dekoratīvu gludu apdari. Šie dvieļi ir īpaši piemēroti roku žāvēšanai, taču ir piemēroti arī trauku mazgāšanai.

Vafele. Vafeļu audums ir vieglāks par frotē audumu, ātri iesūcas, labi stiepjas un izstrādājumi no tā kalpo gadu desmitiem. Mums ir liela vienkrāsainu, rakstainu un izšūtu krāsu izvēle.

Gluds. Dvieļi no gluda kokvilnas auduma izskatās dārgi un eleganti. Tos var izmantot kā salvetes un sadzīves vajadzībām. Pateicoties augstajam blīvumam, tie ir ļoti izturīgi, un, pateicoties gludajai virsmai, no tiem ir vieglāk noņemt traipus nekā no citiem audumiem.

Virtuves dvieļu iegādes priekšrocības


Tekstilizstrādājumi ir kvalitatīvi un izturīgi, pēc daudzām mazgāšanas reizēm neizplūst un nesaraujas.
Produkti ir izgatavoti no dabīgiem, videi draudzīgiem materiāliem, kas ir sertificēti un ir piemēroti lietošanai virtuvē.
Mūsu interneta veikalā dvieļi tiek piedāvāti dažādos izmēros, krāsās un stilos, lai katrs klients varētu atrast sev piemērotāko variantu.

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

PERKOLĀTORI UN ŪDENS SILDĪTĀJI

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.