ĒDIENU TERMOSS 

Rezultāti 1 - 30 no 37rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 37rādīt:     katrā lapā

Pārtikas termosi ir nedaudz mazāk populāri nekā dzērienu modeļi. Tomēr daudzās situācijās tie ir ļoti noderīgi, tāpēc nenovērtējiet par zemu šo termisko trauku iespēju. Pārtikas termosa priekšrocības noteikti novērtēs makšķernieki, mednieki, tūristi, garu lauku pastaigu cienītāji, kurus neaptur auksts laiks. Šādi modeļi ir ne mazāk pieprasīti strādnieku vidū, kuriem pusdienlaikā nav iespējas izmantot aprīkoto virtuvi.

Jebkura pārtikas termosa galvenā iezīme ir tā korpusa forma. Šādi modeļi atšķiras ar platāku kaklu un līdz ar to visu ķermeni. Tajos ir ērti ieliet gan pirmo, gan otro ēdienu. Un termosa platais vāks kalpos kā lielisks lauka šķīvis. Gandrīz katrs lielākais termoizstrādājumu ražotājs ražo pārtikas termosus.

Mūsu interneta veikalā varat izvēlēties uzticamu, pasaulē pazīstamu uzņēmumu ražotu pārtikas termosu. Katram modelim ražotāju nodrošinātā oficiālā garantija ir obligāta. Jūs varat izvēlēties modeli, kas paredzēts vienam lietotājam vai uzņēmumam, sākot no termosa iekšējā tilpuma. Piemēram, vienai ēdienreizei pusdienās pietiek ar termosu ar tilpumu 0 5-1 l. Ja pārtikas krājumiem vajadzētu pietikt visai dienai vai pusdienām 2-3 cilvēkiem, tad labāk izvēlēties termosu ar tilpumu 1,5-2 litri.

Mūsdienīgs pārtikas termoss katrā gadījumā ir kvalitatīvs siltumu taupošs trauks ar vakuuma izolāciju, kura kolba ir izgatavota no pārtikas kvalitātes nerūsējošā tērauda un ar dubultām sienām, starp kurām tiek izveidots vakuums. Šādi termosi ir ļoti izturīgi, tiešām ilgstoši saglabā siltumu, viegli kopjami. Atšķirībā no analogiem ar stikla kolbām, tās bez ierobežojumiem var pārvadāt somā vai mugursomā. Labi izgatavots metāla termoss nebaidās pat no nejaušiem kritieniem no neliela augstuma.