TERMOSI UN TERMOKRŪZES 

Rezultāti 1 - 30 no 318rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 318rādīt:     katrā lapā

Interneta veikalā Ķēķis.lv iespējams iegādāties kvalitatīvas termokrūzes un termosus par konkurētspējīgām cenām.

Termokrūžu veidi
Mums ir gan komplekti ar termosiem, gan atsevišķi varianti. Termokrūzes ir izgatavotas no augstas kvalitātes plastmasas un/vai nerūsējošā tērauda. Tie saglabā dzērienu temperatūru 4-6 stundas. Šādu preci būs patīkami saņemt dāvanā gan tiem, kas piekopj aktīvu dzīvesveidu, gan tiem, kas daudz laika pavada sēdošā darbā.

Visiem mūsu kataloga produktiem ir stilīgs dizains un tie ir piemēroti jebkura attēla pielietošanai. Interneta veikalā Ķēķis.lv iespējams iegādāties jau gatavas termokrūzes.

Izvēloties termosu mājām vai ceļojumam, jums iepriekš jānosaka, kādiem nolūkiem tas tiks izmantots. Pamatojoties uz to, tiek noteikts tā tilpums un aprīkojums, tiek izvēlēts korpusa un kolbas materiāls.

Konteineri pārtikas un dzērienu uzglabāšanai ir izgatavoti jebkura izmēra un formas, aprīkoti ar sūkņiem, vārstiem, bloķēšanas pogām.

  • Termosus ar šauru kakliņu izmanto karsto vai auksto dzērienu uzglabāšanai un transportēšanai, ar platu kaklu - gataviem ēdieniem, augļiem, ledus.
  • Mazie termosi, no 0,25 līdz 1 l, termo krūzes un termopudeles, ir kompakti izmēri. Tās ir ērti paņemt līdzi uz darbu vai automašīnā.
  • Vidēja izmēra termosi, līdz 2 litriem, viegli iekļaujas mugursomā vai automašīnas bagāžniekā, piemēroti ceļojumiem un piknikiem.
  • Mājas lietošanai visbiežāk tiek izmantoti lielie termokonteineri.


Kā materiāli korpusam tiek izmantota plastmasa un nerūsējošais tērauds. Plastmasas modeļi ir viegli, nerūsējošā tērauda izstrādājumi ir izturīgāki un izturīgāki. Termosi ar tērauda kolbām nebaidās no sitieniem, neuzsūc smakas, ir labi nomazgāti no pārtikas atliekām. Stikla kolbas labi notur temperatūru, taču viegli saplīst, nokrītot vai no spēcīga trieciena pret ķermeni.

Termosa marķējumā ražotāji norāda laiku, kurā kolba saglabā siltumu. Daži modeļi ir paredzēti, lai saglabātu produkta sākotnējo temperatūru līdz 24 stundām.

Padomi pircējiem

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

PERKOLĀTORI UN ŪDENS SILDĪTĀJI

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.