BĒRNU TRAUKI 

Rezultāti 1 - 30 no 249rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 249rādīt:     katrā lapā

Bērnu trauki ir svarīga sastāvdaļa bērna ēšanas paradumu veidošanai. Tāpēc tā izvēlei jāpievērš īpaša uzmanība. Katrai drupačai jābūt savai krūzei un galda piederumiem, kā arī veselam dažāda izmēra šķīvju komplektam – pirmajam un otrajam ēdienam un gardiem desertiem. Bērnu ierīces ir mazākas nekā pieaugušajiem. Un tam ir izskaidrojums - porcijai jāatbilst drupaču vajadzībām, lai mazulis pierod atstāt šķīvi tīru.

Bet ne tikai izmērs atšķir mazāko ģimenes locekļu krūzes un šķīvjus. Liela nozīme ir krāsainam priekšmetu noformējumam, kam vajadzētu interesēt mazuli, uzturot viņam kompāniju pie galda.

Daudzi ražotāji izmanto viltīgus trikus – vēloties remdēt drupaču vizuālo izsalkumu, šķīvju un krūzīšu apakšā novieto tēlus no iecienītākajām multfilmām. Kā atlīdzību par porcijas apēšanu mazulis saņem pazīstama varoņa smaidu. Un reiz sastapties ar tik patīkamu pārsteigumu, nākamajā viņš gribēs situāciju atkārtot un steigsies ēst šķīvī ielieto zupu vai putru.

Bērnu galda piederumi ir izgatavoti no keramikas, triecienizturīga stikla, fajansa un plastmasas. Plastmasas izstrādājumi ir ērti, jo tie neplīsīs pat tad, ja mazulis tos nometīs uz grīdas. Turklāt tās ir vieglas, un mazulim pašam tās pacelt nav grūti.

Interneta veikalā Ķēķis.lv iespējams iegādāties komplektus, kuros vienlaikus ir vairākas preces, kā arī atsevišķi krūzes, šķīvjus un galda piederumus