SERVĒJAMIE TRAUKI 

Rezultāti 1 - 30 no 364rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 364rādīt:     katrā lapā

Kvalitatīvi un stilīgi galda piederumi
Lai cik gards būtu ēdiens, ar neveiksmīgu pasniegšanu iespaidu ir viegli sabojāt. Lai jūsu prezentācija vienmēr būtu vislabākā, pasniegšanai iegādājieties skaistus traukus. Mūsu interneta veikalā Ķēķis.lv atradīsi visu nepieciešamo, lai pasniegtu brokastis, pusdienas vai vakariņas. Mūsu stilīgie galda piederumi iepriecinās jūs un jūsu viesus, un katra maltīte būs kā svētki.

Mūsu katalogā piedāvātajiem galda piederumiem ir estētisks izskats un tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem. Tas ir ļoti svarīgi, jo pārāk trausli virtuves piederumi nekalpos pārāk ilgi. Viena no modernākajām tendencēm ir kļuvusi galda klāšana ar melniem traukiem. Intensīvā ahāta krāsa rada romantisku un noslēpumainu atmosfēru pie galda. Ja izlemsiet iegādāties servēšanas traukus mūsu veikalā, restorāna pasniegšanu varēsiet īstenot savā virtuvē.

Esam sastādījuši trauku katalogu, ņemot vērā visas jaunākās tendences. Piedāvāto preču daudzveidība ļaus visprasīgākajai mājsaimniecei izvēlēties ideālu tehniku ​​savai ēdamistabas zonai. Ikdienas pasniegšanai ir tikai viens noteikums - traukiem jābūt skaistiem un stilīgiem, to izskatam jābūt harmonijā ar ēdamistabas dizainu un jāuzsver dzīvokļa īpašnieku smalkā gaume. Svētku pasniegšanai nebūs lieki klāt galdu pēc visiem noteikumiem, izmantojot mūsu katalogā pieejamos servēšanas trauku komplektus.

 
  • Kā izvēlēties bļodu?
    Kā izvēlēties bļodu? Bļodas veids: Bļodas - trauki šķidrajiem ēdieniem(zupas trauks), biezputru pagatavošanai, salātiem un mīklai, kā arī lielā bļodā var mazgāt traukus.…
Padomi pircējiem

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.