SERVĪZES UN KOMPLEKTI 

Rezultāti 1 - 30 no 220rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 220rādīt:     katrā lapā

Kas ir trauku komplekts?
Serviss galdā ir trauku komplekts, kas paredzēts noteiktam cilvēku skaitam. Tas ir lielisks risinājums svētku galda servēšanai. Visi priekšmeti ir izgatavoti vienā stilā, tāpēc dizains izskatīsies harmoniski.

Serviss galdā tiek uzskatīts par labu dāvanu dzimšanas dienā, kāzās, jubilejā un citos svētkos.

Kas ir iekļauts ēdamistabas komplektā?
Galda piederumu veikalos var atrast komplektus, kas sastāv no dažādiem priekšmetiem. Dziļi, vidēji un mazi šķīvji uzkodām, karstie un otrie ēdieni tiek uzskatīti par tradicionāliem elementiem. Turklāt vakariņu komplektos var būt mērces bļodas, garšvielu paliktņi, salātu bļodas un pīrāgi. Bieži vien komplektā ietilpst liels ovāls šķīvis zivju ēdieniem un apaļš gaļas ēdieniem.

Iepriekš par standarta vakariņu komplektu tika uzskatīts komplekts 12 personām, kas saturēja no 35 līdz 60 priekšmetiem. Mūsdienās arvien populārāki kļūst komplekti 6 personām. Tie ir piemēroti 2-4 cilvēku ģimenei un nelielai viesu grupai. Piemēram, Luminarc Every Day komplekts būtu pareizā izvēle. Tas ir paredzēts 6 cilvēkiem un satur 18 nepieciešamos priekšmetus.

Populārs materiāls pakalpojumu ražošanai ir porcelāns. Tas piešķir produktiem elegantu izskatu un garantē kvalitāti, uzticamību, higiēnu, ilgu kalpošanas laiku. Labus porcelāna traukus ražo Krievijā, Vācijā, Čehijā un citās valstīs. Trauki bieži tiek izgatavoti no laminēta stikla. Materiāls ir praktisks.