BAKALEJAS TRAUKI 

Rezultāti 1 - 30 no 708rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 708rādīt:     katrā lapā

Stikla konteineri uzglabāšanai.
Caurspīdīgi stikla izstrādājumi ir ērti un praktiski. Parasti ražotāji tos piegādā ar hermētiskiem vākiem (uzskrūvējamiem vai ar silikona blīvēm un slēdzeni), kas nodrošina ideālus uzglabāšanas apstākļus beztaras produktiem. No visām šādu tvertņu priekšrocībām mājsaimnieces pirmajā vietā izvirzīja caurspīdīgumu: caur stikla sienām var skaidri redzēt, kas ir iekšā un kādā daudzumā, tāpēc vakariņu pagatavošanai nepieciešamās sastāvdaļas atrašana neaizņems daudz laika. . Vēl viens būtisks pluss ir tas, ka šādas kannas ir labi mazgājamas un neuzsūc svešas smakas, un mīnuss ir tas, ka tās viegli plīst.

Keramikas burkas uzglabāšanai.
Keramikas burkas ir žanra klasika: smagas, uzticamas, oriģināla dizaina, ar uzrakstiem, kas atvieglo īsto graudaugu vai makaronu atrašanu. Tie ir piemēroti visiem izstrādājumiem, tiem ir tādas pašas priekšrocības kā stikla traukiem (izņemot caurspīdīgumu) un ir tikpat viegli ... saplīst. Runājot par hermētiskumu, ir problemātiski atrast cieši noslēgtas keramikas burkas - parasti vāki šādiem traukiem vienkārši atrodas virsū. Šī iemesla dēļ bugs bieži tiek stādīts konteineru saturā.

Koka konteineri uzglabāšanai.
Koka burkas vienmēr izskatās ļoti dekoratīvi, taču tas nav labākais variants beztaras produktu uzglabāšanai. Kāpēc? Tie ir caurlaidīgi, viegli uzsūc svešas smakas un mitrumu, tos nav ieteicams mazgāt. Tātad tajās var turēt tikai lauru lapas vai sāli. Bet tie ir neaizstājami kā dekori un tāpēc ir neaizstājami lauku stila virtuves elementi.

Plastmasas konteineri uzglabāšanai.
Plastmasas konteineri ir viegli, kompakti, lēti un viegli tīrāmi. Bet tie reti ir 100% hermētiski un laika gaitā var kļūt duļķains vai saplaisāt. Vēl viens būtisks trūkums ir nepatīkama smaka. Tas bieži nāk no produktiem, kas izgatavoti no zemas kvalitātes materiāliem. Tātad, ja izvēlējāties plastmasas traukus, pirms pirkšanas atveriet kannas un pasmaržojiet: laba pārtikas plastmasa gandrīz nesmaržo, bet sliktas kvalitātes polimēram ir ķīmisks “aromāts”, kas nekad neizbalē. Starp citu, produkti ar spēcīgu smaržu var būt arī toksiski.

Metāla kannas uzglabāšanai.
Metāla konteineri beztaras produktiem ir viegli un ar cieši pieguļošiem vākiem. Bet tā, iespējams, ir viņu vienīgā priekšrocība. Šādi izstrādājumi var būt alvas vai nerūsējošā tērauda. Pirmie, augsta mitruma ietekmē gatavošanas zonā, ātri sāks rūsēt, savukārt pēdējie ir izturīgāki pret koroziju, bet var piešķirt produktiem specifisku garšu.

Padomi pircējiem

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

PERKOLĀTORI UN ŪDENS SILDĪTĀJI

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.