KASTES PLASTMASAS  

Rezultāti 1 - 30 no 167rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 167rādīt:     katrā lapā

Plastmasas kastu veidi
Plastmasas kastes preču uzglabāšanai un uzglabāšanai ir pieejamas dažādās konfigurācijās un apjomos. Galvenie PVC kārbu veidi:

  • Gaļai. Izgatavots no liela biezuma cietas plastmasas. Viņiem ir diezgan augstas malas un rokturi gala pusēs. Kastes gaļai iztur līdz 45 kg kravas.
  • Dārzeņiem. Dārzeņu modeļi tiek ražoti ar augstām perforētām sienām un cietu dibenu.
  • Par maizi. Šo modeļu sienu augstums ir daudz mazāks par dibena platumu. Ērts maizes izstrādājumu uzglabāšanai un pārdošanai.
  • Par pudelēm. Aprīkots ar sadalītājiem lielu pudeļu stabilai uzglabāšanai.
  • Instrumentiem. Ražots koferu un kastu formātā ar vākiem, nodalījumiem instrumentiem.
  • Universālas kastes preču, pārtikas preču, bērnu rotaļlietu u.c. uzglabāšanai.

Interneta veikala Ķēķis.lv sortimentā ir plastmasas konteineri plaša pielietojuma uzglabāšanai un transportēšanai. Šeit jūs varat iegādāties plastmasas pārtikas kastes, universālas kastes, organizatorus un daudz ko citu.

Maizes kastes
Plastmasas uzglabāšanas kastes ir higiēniskākais risinājums maizes un konditorejas izstrādājumu piegādei. Šādi konteineri atbilst visaugstākajām sanitārās kontroles prasībām, izceļas ar augstu stiprības pakāpi un lietošanas ērtumu.

Kastīte ar vāku maizei ļauj pasargāt miltu izstrādājumu no apkārtējās vides ietekmes, piemēram, no izžūšanas transportēšanas laikā. Īpašais konteineru dizains neļauj produktiem pārvietoties transportēšanas laikā. Maize nesaburzās un izskatās glīti. Pēc lietošanas kaste ir viegli tīrāma un ātri izžūst. Pēc dezinfekcijas paplāti var izmantot atkārtoti pēc 30-40 minūtēm.

Piena kastes
Iepakojumi ar pienu, skābpiena produktiem, biezpiena izstrādājumiem un siera biezpienu - tas viss prasa īpašu uzmanību, transportējot ar transportu uz tirdzniecības vietu, jo jebkura neuzmanīga rīcība var izraisīt produkta bojāšanos. Siers un biezpiena izstrādājumi mīkstos iepakojumos var būt saburzīti, iepakojumi ar kefīru, pienu un jogurtu var viegli izjaukt hermētiskumu.
Plastmasas konteineri aizsargā plāno iepakojumu no plīsumiem un deformācijas. Krēmveida produktiem mīkstā iepakojumā ir izstrādātas specializētas paplātes ar īpašiem nodalījumiem un stingrības ribām.

stādu kastes
Vieglas un viegli transportējamas augstas stiprības plastmasas paplātes ir labi piemērotas stādu audzēšanai. Asnus droši aizsargā sānu sienas, un īpašā dibena struktūra nodrošina drenāžu un augsnes bagātināšanu ar skābekli.

Ziedi šādās kastēs ir pasargāti arī no mehāniskiem bojājumiem. Standarta kastē ar izmēriem 600x400x400 var ievietot 8-10 stādus. Šādiem traukiem var iegādāties arī īpašus vākus, kas pasargās jaunos augus no vides ietekmes, jo īpaši no saules gaismas agresīvās ietekmes.

Plastmasas instrumentu kastes
Mūsu preču katalogā varat pasūtīt izturīgas un vieglas plastmasas instrumentu uzglabāšanas kastes: visus remonta piederumus tagad var uzglabāt vienuviet! Tvertne vienmēr būs pa rokai, un tās saturs nesadrūpēs ciešā vāka dēļ. Kasti var glabāt garāžā, mājās skapī vai nēsāt līdzi automašīnā.

Uzglabāšanas kastes
Uzglabāšanas kastes ir daudzpusīgi konteineri, kas izgatavoti no izturīgas elastīgas plastmasas, kuros var uzglabāt un transportēt jebkurus priekšmetus un lietas. Tie ir piemēroti lietošanai mājās un komerciāliem nolūkiem. Jūsu uzmanībai piedāvājam arī plastmasas pārtikas kastes, kurās var uzglabāt pārtiku: tās ir izgatavotas no pārtikas plastmasas, kas neizdala kaitīgas vielas atmosfērā.

Universālas kastes
Šeit jūs vienmēr varat pasūtīt vajadzīgā veida un izmēra konteinerus vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā. Mēs nosūtīsim jūsu pasūtījumu ar piegādi uz jūsu atrašanās vietu - jūs varat aprēķināt piegādes izmaksas, sazinoties ar mūsu menedžeri pa tālruni vietnes galvenē.

Transporta kastes
Jūsu uzmanībai piedāvājam dažāda veida un izmēra kastes, kurās var iepakot pat lielgabarīta kravas.