MAIZES KASTES 

Rezultāti 1 - 30 no 43rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 43rādīt:     katrā lapā

Maizes kaste ir slēgts konteiners (konteiners), kas paredzēts maizes izstrādājumu uzglabāšanai. Tas palīdz vairākas dienas saglabāt maizes garšu, maigumu un svaigumu, kā arī aizsargā to no mitruma, pelējuma, mikrobiem un kaitēkļiem. Turklāt maizes kaste var kalpot kā skaists aksesuārs, kas papildina jebkuru virtuves interjeru.

Galvenie maizes tvertņu veidi
Mūsdienu maizes trauku daudzveidība ietver desmitiem modeļu. Tie atšķiras pēc dizaina, formas, izmēra, pārsegu veidiem, var būt ar vairākām sekcijām, iebūvētiem plauktiem un izvelkamiem dēļiem. Neatkarīgi no maizes kastes izskata un dizaina, izvēloties to, jāpievērš uzmanība ražošanas materiālam. No šī kritērija ir tieši atkarīga trauka kvalitāte, izmaksas, kā arī spēja pasargāt maizi no ātras nogatavināšanas. Atkarībā no materiāla veida produkti ir:

  • Plastmasa - tās izceļas ar mazu svaru, vieglu apkopi, pieņemamām izmaksām un lielu dizaina risinājumu izvēli. Tie ir izgatavoti no izturīgas pārtikas plastmasas un atbilst visiem tehnoloģiskajiem standartiem.
  • Bambuss – izgatavots no bambusa šķiedras, izturīgs pret pelējumu, puvi un mikrobiem. Īpašības ir līdzīgas koka maizes tvertnēm, taču tās ir daudz vieglākas.
  • Koka - pēc izskata vispievilcīgākie maizes grozi. Izgatavots no dabīga, veselībai droša materiāla. Koksne neizdala svešas smakas, droši aizsargā maizi no priekšlaicīgas bojāšanās. Maizes izstrādājumi šādos traukos saglabā savu garšu 5-7 dienas.
  • Metāls - izgatavots no nerūsējošā tērauda. Konteineri ir izturīgi, izturīgi pret koroziju un mehāniskiem bojājumiem, viegli tīrāmi un neuzsūc apkārtējās vides smakas.
  • Keramika un stikls ir skaisti, eleganti un trausli konteineri ar neparastu dizainu. Pārdošanā reti sastopams, un tam ir augstas izmaksas.

Ražotāji piedāvā arī kombinētus modeļus, kas izgatavoti no vairākiem materiāliem vienlaikus (piemēram, metāla maizes grozi ar bambusa vāku, plastmasas ar koka griešanas dēli).