PLASTMASAS, SILIKONA VĀKI 

Rezultāti 1 - 29 no 29rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 29 no 29rādīt:     katrā lapā

Šķiet, ka silikona vāki ir vienkāršākie instrumenti virtuvē. Protams, tajos nav nekā sarežģīta. Bet jūs pat nevarat iedomāties, kāda sugu dažādība valda starp šiem jaukajiem priekšmetiem!

Kāpēc ir nepieciešami silikona vāciņi?
Nu, lūk, tie ir vajadzīgi, lai segtu šķīvjus un krūzes, pareizāk sakot, to saturu. Tā tu ielēji sev tasi tējas un skrēji uz darbu. Tēja ir auksta. Un pārklāts ar vāku - un viss ir kārtībā! Tas pats stāsts ar zupām. Jūs ielēja sev šķīvī boršču, un tad pēkšņi steidzams zvans. Bet auksto zupu taču negribas ēst, vai ne? Mūsu iecienītākie vāki atkal nāk palīgā.

Kāpēc silikona vāciņi?
Pateicoties šim materiālam, vāks cieši pieguļ jebkuru trauku malām - glāzēm, šķīvjiem, pannām utt. Produkti paliek svaigi un saglabā temperatūru daudz ilgāk, nekā tad, ja jūs vienkārši pārklājat tējas krūzi ar jebko.

Tātad, kāda ir to daudzveidība?
Nu, lūk, ir gandrīz plakani modeļi (gandrīz kā lidojošs disks, frisbijs), ar kuriem var nosegt gandrīz jebkura diametra traukus. Protams, tiem ir sava nosacītā klasifikācija - krūzēm un krūzēm, maziem šķīvjiem un pannām, lieliem katliem un milzīgām salātu bļodām. Un tie ir arī ziedu veidā un ar smieklīgiem rokturiem lāču, zaķu un citu dzīvnieku veidā!

Ir arī citas iespējas - piemēram, vāki ar sienām. Tie atbilst plus vai mīnus konkrētajam trauka diametram. Tie izskatās kā parasti burku vāki. Vienkārši jautri un krāsaini.

Vai varbūt jums vairāk patīk silikona pārklājums-plēve? Jā, tā ir stiepšanās. Šādas ierīces ir viegli izstieptas, aizver jebkuru trauku, un tajā pašā laikā tās var pārklāt augļus un dārzeņus, kas atrodas pat uz plakana dēļa. Tie ir cieši nospiesti un rada hermētiskumu. Turklāt silikona plēves var iebāzt saldētavā, mikroviļņu krāsnī un pat uz mēnesi!

Padomi pircējiem

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

PERKOLĀTORI UN ŪDENS SILDĪTĀJI

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.