ALUMĪNIJA IZSTRĀDĀJUMI 

Rezultāti 1 - 30 no 87rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 87rādīt:     katrā lapā

Vienreizlietojamie alumīnija cepšanas trauki ir izturīgi un nekaitīgi. Viņi arī nolemj tos iegādāties, pamatojoties uz citām to priekšrocībām:

  • moderns dizains, kas ļauj pasniegt pagatavoto ēdienu uz galda mūsdienīga galda klājuma stilā;
  • rentabilitāte - trauku virsma nav jāieeļļo ar eļļu, kulinārijas izstrādājumi jau tiek atdalīti no formām bez piepūles;
  • daudzpusība - dažādi izmēri, no mazām formiņām līdz iespaidīgām, pēc virtuves mēroga, traukiem, ļauj pagatavot gan kūkas un smalkmaizītes, gan cietus, gaļas un zivju ēdienus.

VISAI ĢIMENEI

Vienreizējās lietošanas alumīnija trauki ir lieliski piemēroti ne tikai gaļas vai zivju pagatavošanai. Mūsu iecienītākie kartupeļi šādās formās ir neticami garšīgi, un tos var pagatavot lielos daudzumos. Alumīnija veidnes iespējams iegādāties Ķēķis.lv interneta veikalā komplektā ar vāku, kas būtiski paplašinās to funkcionalitāti.

Termiski vadošā folija neļauj taukiem iziet cauri. Slēgta ar vāku, vienreizējās lietošanas forma neļauj saturam "izlauzties", piesārņojot cepeškrāsns vai mikroviļņu krāsns iekšējās virsmas.

Ietilpīgi trauki ir labi arī ar to, ka, kvalitatīvi pildot cepšanas funkciju, lieliski pilda arī pagatavoto ēdienu pietiekami ilgu saglabāšanas uzdevumus ar to turpmāko karsēšanu. Ēdienu garša un aromāts paliek nemainīgs.

Tiem, kam alumīnija folija nepatīk, piedāvājam vienreizējās lietošanas papīra cepampannas.