GALDAUTI 

Rezultāti 1 - 30 no 53rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 53rādīt:     katrā lapā

Dekorējot virtuves vai ēdamistabas interjeru, daudzas mājsaimnieces joprojām dod priekšroku daudzām detaļām, no kurām viena ir galdauts. Lai gan mūsdienās ir pieejami dažādi galda segumi, klasiskais galdauts vienmēr izskatās bagātīgāks un piešķir telpai izsmalcinātību, piešķirot mājīgumu un komfortu. Svētku un spilgtu pasākumu laikā šāds pārklājums nodrošina svētku noskaņu un palielina apetīti.

Pirmo reizi galdus ar lina un kokvilnas audumu ar izsmalcinātu izšuvumu sāka klāt senajā Ēģiptē; pamazām tas nonāca Eiropas valstīs. Vidusjūras valstīs galdu klāja galdauti jau pirms mūsu ēras.

Kā izvēlēties galdautu

Šodien iegādāties labu galdautu mājai nav nekādu problēmu, un dažādība tikai priecē. Viens no svarīgākajiem aspektiem, izvēloties, ir krāsa. Pareizi izvēlēti toņi piešķir virtuves interjeram harmoniju, padarot to perfektāku un oriģinālāku.

Ir vairākas populārākās iespējas, kuras ir bijušas pieprasītas jau ilgu laiku:

bieži izvēlētie maigi smilškrāsas, krēmkrāsas, piena un zelta toņi ir piemēroti ikdienas galda dekorēšanai. Turklāt ir svarīgi zināt, ka tekstilizstrādājumu gaišās krāsas vizuāli palielina telpu telpā;
tekstilizstrādājumi virtuvei oranžā un saulaini dzeltenā krāsā uzlabo apetīti un palīdz radīt siltu un jautru atmosfēru mājā;
tekstilizstrādājumi patīkamos zaļos toņos pozitīvi ietekmē garastāvokli un nomierina;
Īpaša uzmanība ir pelnījusi daudzveidīgas iespējas ar dažādiem rakstiem. Tie ir lieliski piemēroti draudzīgai tējas ballītei, saldam galdam, pārveido virtuves telpu, piepildot to ar pārsteidzošām spilgtām krāsām, piešķir svētku sajūtu.