IEPAKOJUMI 

Rezultāti 1 - 30 no 89rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 89rādīt:     katrā lapā

Plastmasas pārtikas iepakojums tiek plaši izmantots gan ikdienā, gan ēdināšanas iestādēs. Bez tā praktiski neiztiek kafejnīcas, restorāni un bāri, īpaši tie, kas piegādā mājās, kā arī mobilās ielu pārtikas tirdzniecības vietas. Turklāt šis konteiners ir lieliski piemērots dažādu priekšmetu un šķidrumu uzglabāšanai. Plastmasas iepakojumu var iegādāties interneta veikala Ķēķis.lv.

Veidi

Mūsu katalogā varat izvēlēties visdažādākos vienreizējās lietošanas konteinerus.

Termiskās burkas un spaiņi ar noslēgtiem vākiem. Šiem konteineriem ir ļoti plašs pielietojuma klāsts. Tie ir ērti lietojami šķidro produktu iepakošanai, silto ēdienu transportēšanai, tējas un kafijas pupiņu, cukura, sāls, garšvielu, graudaugu un dažādu sīkumu uzglabāšanai.
termokastes. Šis ir pusdienu kastīšu veids ar vairākām sadaļām pārtikas piegādei, tostarp siltajiem ēdieniem un ātrās ēdināšanas iepakojumam.
Suši iepakojums. Sadalītas sekcijās, kā likums, melnās kastes ir aprīkotas ar caurspīdīgiem vākiem, lai varētu vizuāli novērtēt traukus.
Iepakojums dārzeņiem, ogām un augļiem. Šie plastmasas trauki ir īpaši piemēroti mīkstai pārtikai. Tie ļauj saglabāt savu formu.
Mērces laivas. Mazie trauki ar hermētisku vāku mērču uzglabāšanai ir lieliski piemēroti pārtikas piegādes pakalpojumiem.