SVECES 

Rezultāti 1 - 30 no 527rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 527rādīt:     katrā lapā

Dekoratīvās sveces pēdējos gados ir kļuvušas par nozīmīgu gatavo interjera risinājumu sastāvdaļu. Sveču iekļaušana mājas apdarē, piesaistot uzmanību ar košu krāsu, oriģinālu formu vai izsmalcinātu dizaina elementu klātbūtni, ļauj radīt īpašu noskaņu, piešķirt sev un saviem mīļajiem šarma piesitienu, radīt atmosfēru. ērtāk un burvīgāk.

Skaistas dekoratīvās sveces izceļas ne tikai ar estētisko izskatu, paaugstinātu praktiskuma līmeni, bet arī ar atbilstošu cenu, pateicoties ražošanā izmantoto materiālu augstajai kvalitātei, taču šāda veida dekoru izmaksas sevi pilnībā attaisno, garantējot papildu iedvesmas avots.

Iespaidīgas sveces - daudzpusīga dekoru iespēja
Jaunā laika apstākļos, kad kļūst arvien mazāk iemeslu papildu apgaismojuma avotu izmantošanai, ir grūti pārvērtēt sveces liesmas burvību, kurai ir patiesi maģisks efekts. Pēc garas, raižu pilnas dienas ir tik lieliski pavadīt laiku, pārdomājot vienmērīgu sveces degšanu, un, ja nelielas gaismas atspulgus aizēno krāsaini izgaismoti vai papildināti ar īpašu aromātu, tad kļūst viegli iedomāties, ka apkārtējā pasaule maina krāsas. Lai pēc iespējas biežāk mājā radītu gaismas un siltuma svētkus, viesistabas, vannas istabas, guļamistabas apdare noteikti jāpapildina ar kvalitatīvām un skaistām dekoratīvām svecēm, kas ietilpst CozyHome kolekcijā.

Pirms dažiem gadiem bija ierasts sveces glabāt līdz īpašam gadījumam, un mūsdienās interjera dizaineri iesaka aktīvi iekļaut interjera kompozīcijās izstrādājumus, kas izgatavoti no vaska vielas, izmantojot iespaidīgus svečturus, lielas vāzes, burkas un īpašus dekorus. Ja sveces ir pareizi novietotas - uzkalniņā un drošā attālumā no viegli uzliesmojošiem priekšmetiem - nebūs grūti jebkurā izdevīgā laikā radīt svinīgu atmosfēru, pārvēršot pelēko ikdienu gaišos svētkos.