VIENREIZĒJĀS GLĀZES, KRŪZES 

Rezultāti 1 - 30 no 194rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 194rādīt:     katrā lapā

Mūsdienās lielu lomu spēlē ātrums, jo populāras ir vienreizējās lietošanas brilles. Īpaši tas attiecas uz dažādām ēdināšanas iestādēm – kafejnīcām, restorāniem, uzkodu bāriem, ēdnīcām, kur daudzi viesi ierodas, lai pabrokastotu skrējienā, pusdienotu nepiespiestā gaisotnē vai pusdienotu pēc smagas darba dienas. Vienreizējās lietošanas krūzes var apmierināt dažādu viesu vajadzības. Ar tiem jūs varat ātri apkalpot daudz cilvēku, vienlaikus garantējot visus sanitāros noteikumus.

Ļoti pieprasītas ir vienreizējās lietošanas krūzes ar ietilpību 200 ml, kuras var izmantot karsto un auksto dzērienu pagatavošanai. Tie ir ērti lietojami, izsniedzot pasūtījumus.

Parasto kafiju var liet tasītēs ar tilpumu 165, 180, 200 ml. Daudzas no tām tiek izmantotas kafijas līdzņemšanai. Aukstie dzērieni ir lieliski piemēroti glāzēm ar lielu ietilpību - 300, 400, 500 ml. Tos var izmantot arī limonādei, alum, tīram ūdenim.

Vēl viena praktiska iespēja ir brilles ar rokturi. Daudzām vienreizējās lietošanas krūzītēm ir neparasts stilīgs dizains vai neparasts tilpums.