GALDA PIEDERUMU KASTES,TRAUKI 

Rezultāti 1 - 30 no 133rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 133rādīt:     katrā lapā

GALDA TRANSPORTLĪDZEKĻU PLATĪTE

Virtuves piederumu šķirošana un kārtības uzturēšana tos uzglabājot ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Galda piederumu paplāte apvieno abas šīs īpašības un ir kompakts piederums, kas paredzēts galda piederumu glītai glabāšanai virtuves atvilktnē.

Galda piederumu paliktnis virtuves atvilktnē ievērojami atvieglos gatavošanas procesu – jūs precīzi zināsiet, kur tas vai cits priekšmets atrodas. Paplātes karotēm un dakšiņām atvilktnē vienlaikus veic vairākas funkcijas: galda piederumu uzglabāšana un šķirošana, kā arī galda piederumu žāvēšana, nenokļūstot uz atvilktnes virsmas.

Galda piederumu paliktņi galvenokārt ir izgatavoti no plastmasas un nav pakļauti iznīcināšanai mitruma ietekmē. Turklāt plastmasas paliktnis atvilktnē neizdala toksiskas vielas un nodrošina drošu galda piederumu uzglabāšanu. Kas attiecas uz galda piederumu kastes pildījumu, tas viss ir atkarīgs no tās izmēra - lielās kastēs tiek uzstādīti lielie konteineri un paredzēti kausu, rullīšu, mazu griešanas dēļu uzglabāšanai, standarta paplāte lieliski piemērota karošu un dakšiņu uzglabāšanai.

Interneta veikals Kekis.lv piedāvā kvalitatīvu paplāšu klāstu no pazīstamiem ražotājiem. Nepieciešamo ietilpību varat izvēlēties atkarībā no virtuves mēbeļu dizaina un atvilktnes kopējiem izmēriem.