PLAUKTI, STIEŅI, ĀĶI, PLAUKTS UZ RITEŅIEM 

Rezultāti 1 - 30 no 136rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 136rādīt:     katrā lapā

Modernā mājā margu sistēma virtuvei ir kļuvusi par neatņemamu interjera sastāvdaļu. Margas ir caurule ar diametru 16 mm, ar diviem vai vairākiem turētājiem un aizbāžņiem, kas aizver galus. Uz tā piekārti dažādi aksesuāri: plaukti, āķi, kā arī stiprinājumi glāzēm, vākiem, dēļiem un citiem virtuves piederumiem. Tie palīdz atbrīvot vietu uz galda, ko saimniece jau var brīvi izmantot vakariņu gatavošanai. Turklāt parasti šādos plauktos tiek novietoti tie trauki, kas tiek izmantoti visbiežāk un kuriem vienmēr jābūt pie rokas.

Kā izvēlēties un iegādāties margas virtuvei?

  • Izmērs. Pirmkārt, jums ir jāizlemj par garu cauruli. Ņemiet vērā, ka tam nav jābūt vienādam ar priekšauta garumu. Tomēr mēs iesakām, lai tā garums atbilstu jebkuram austiņas vienumam. Piemēram, gatavošanas vietas garumā vai no mēbeļu sākuma līdz stūrim.
  • Krāsa. Furnion mēbeļu furnitūras veikalā piedāvājam divas pamatkrāsas, kuras iesaka vadošie dizaineri. Tas ir hroms un bronza. Abi ir izgatavoti no metāla un pārklāti.
  • Obligātie piederumi. Papildus obligātajiem, piemēram, turētājiem un spraudņiem, iesakām noteikti ņemt līdzi āķus. Sortimentā ir divi veidi: noņemami un nenoņemami. Uz tām var piekārt krūzi, šķēres, griešanas dēli, kausu, lāpstiņu un daudz ko citu.
  • Ieteicamie aksesuāri. Tas viss ir atkarīgs no jūsu vajadzībām un, protams, jūsu iztēles. Populārākie piekaramie aksesuāri: papīra dvieļu turētājs, piekarināmās garšvielu burciņas, atsevišķi plaukti.

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

PERKOLĀTORI UN ŪDENS SILDĪTĀJI

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.