ORGANIZATORI 

Rezultāti 1 - 30 no 61rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 61rādīt:     katrā lapā

Pieredzējušās saimnieces zina, ka, lai mājā būtu kārtība, katrai lietai ir jābūt savai vietai. Mājas telpas racionāla izmantošana palīdzēs dažādiem uzglabāšanas organizētājiem, kurus var iegādāties Homedorf interneta veikalā.

  • Skaisti virtuves organizētāji ļauj ērti novietot mazgāšanas līdzekļa pudeli un trauku birsti pie izlietnes. Uz maza turētāja var nožūt mikrošķiedras lupatiņas. Ir īpaša vieta sūklim. Tas atrodas konteinera pamatnē, un tajā ir caurumi, caur kuriem ūdens ieplūst īpašā paplātē. Daži organizatori ir piestiprināti tieši pie izlietnes.
  • Virtuves piederumu statīvs ļauj pa rokai turēt visus nepieciešamos priekšmetus: karotes, lāpstiņas, putotājus. Tas sastāv no vairākiem nodalījumiem, lai virtuvē ērti novietotu visu, kam jābūt pa rokai.
  • Neparasts galda piederumu organizētājs ir piemērots jebkurai virtuves atvilktnei. Pateicoties noņemamai daļai, tās izmēru un formu var viegli mainīt. Speciāli nepieciešamajiem sīkumiem tiek nodrošināta atsevišķa noņemama šūna. Jūs varat to uzstādīt jebkurā jums ērtā vietā.
  • Paciņu organizators padara to uzglabāšanu ļoti ērtu un kompaktu. Tas izskatās kā jauka māja un ir piestiprināts pie skapja sienas ar skrūvēm vai abpusēju lenti.