ĒDIENA GATAVOŠANAS RĪKI UN PIEDERUMI 

Rezultāti 1 - 30 no 2688rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 2688rādīt:     katrā lapā

Par sadaļu interneta veikalā virtuves un gatavošanas piederumiem, var  stāstīt daudz, jo tajā atrodas viss vairāk preces tavai virtuvei, ēdienu pagatavošanas palīgrīki. Mūsu interneta veikalā atradīsiet un varēsiet iegadāties, konditorejas lāpstiņu kūku izlīdzināšanai, otiņu smalkmaizītes pārziešanai, zupas, mērces katlus gardas maltītes pagatavošanai, tāpat pārdošanā ir dažāda veida rīves dārzeņu sarīvēšanai. Kā arī pārdošanā ir iespējams iegādāties dažāda materiāla un veida pannas, speciālas čuguna grila pannas, uz kurām var cept gaļas un zivs ēdienus, cept putnu gaļu, dārzeņus un augļus. Vēl vajadzētu pateikt ka interneta veikals ķēķis.lv vienmēr seko līdzi lai preču sortiments interneta veiklā nepārtraukti atjaunojas. Pērkot virtuves piederumus mūsu, interneta veikalā, Jūs ik dienu varat būt pārliecināti, ka mēs piedāvāsim virtuves piederumus par labākajām cenām! Iepērcies droši mūsu interneta veikala. Veicot pirkumu mūsu interneta veikalā ķēķis.lv Jūs varat bezmaksas izņemt iegādāto preci mūsu birojā Rīgā. Virtuves un gatavošanas piederumi dažāda veida darbiem: stangas, pincete zivīm, knaibles, lāpstiņas, bļodas spaiņi, gaļas āmuri, irdinātāji,
gaļas dakšas, kartupeļu stampas, gaļas maļamās mašīnas un maļamās ierīces, GN trauki, pannas, konteineri, kausi, putu un makaronu karotes, ķiploku spiedes, konservu attaisāmie, piltuves, sieti, rīves, smalcinātāji, servēšanas ratiņi, sulu spiedes, termometri, taimeri, virtuves dēļi. 

 Sulu spiedes: Pirkt interneta veikalā.

Virtuvē jāatrodas arī sulu spiedei. Ir neskaitāmi varianti- sākot ar vienkāršām rokas spiedēm, beidzot ar sarežģītām elektriskām ierīcēm.  

 

 Dārziņu rīves:  Iepērcies mūsu interneta veikalā

Katrā virtuvē nepieciešamas dārzeņu rīves, dažu dārzeņu ēdienu pagatavošana bez tām nemaz nav iedomājama. Daudzi ir iegādājušies rīves ar maināmiem apaļiem apaļiem asmeņiem. Diemžēl, kad tie ir notrulinājušies, tos vairs nevar uzasināt, tādēļ rīki ar plakanām virsmām ir labāki.

 

Piltuves, sieti, caurduri: Pirkt interneta veikalā vienmēr lētāk

Neapšaubāmi, noderīgi instrumenti virtuvē ir dažādi sieti. Gatavojot salātus, tie būs noteikti vajadzīgi, kaut vai tādēļ vien, lai apžāvētu noskalotos zaļumus.

Padomi pircējiem

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

PERKOLĀTORI UN ŪDENS SILDĪTĀJI

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.